warning: Creating default object from empty value in /home/sinav/domains/sinavtakvim.com/public_html/kpss/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

ÖSYM Ais

AİS ÖSYM KPSS Aday işlemleri Giriş Sayfası

AİS ÖSYM KPSS Aday işlemleri Girişi için buraya tıklayınız

Aday İşlemleri Sistemi

Adayların ÖSYM'ye yapacakları Bireysel Sınav Başvuru ve Tercih İşlemleri ile Kayıt Bilgilerini Görüntüleme ve Takip İşlemlerini gerçekleştirmeleri için T.C. Kimlik / Y.U. Numarası ve Şifre bilgileri ile Aday İşlemleri Sistemine giriş yapması gerekmektedir.

Mevcut şifrelerini hatırlamayan ve şifresi olmayan adayların şifre edinme işlemleri alınan karar gereği ancak başvuru merkezlerinden yapılabilmektedir. Nüfus cüzdanınız ve T.C. kimlik / Y.U. numaranız ile başvuru merkezlerine şahsen giderek yeni geçici şifrenizi talep edebilirsiniz.Bu işlemden sonra internet üzerinden geçici şifrenizi kalıcı hale getirip , Aday İşlemleri Sistemini kullanabilirsiniz.

KPSS Aday İşlemleri Sistemi Giriş

KPSS Aday İşlemleri Sistemine Giriş için Buraya Tıklayınız

KPSS Aday İşlemleri

ÖSYM'nin aday işlemleri sisteminde KPSS adaylarının yapacakları bireysel başvuru ve tercih işlemleri,kayıt bilgilerini görüntüleme,takip işlemlerini ve ÖSYM KPSS Giriş Yerleri Sorgulama işlemlerini gerçekleştirmeleri için T.C. Kimlik / Y.U. Numarası ve Şifre bilgileri ile Aday İşlemleri Sistemine giriş yapmaları gerekmektedir.

Mevcut şifrelerini hatırlamayan ve şifresi olmayan adayların şifre edinme işlemleri başvuru merkezlerinden yapılmaktadır. Nüfus cüzdanınız ve T.C. kimlik / Y.U. numaranız ile başvuru merkezlerine şahsen giderek yeni geçici şifrenizi talep edebilirsiniz.Bu işlemden sonra internet üzerinden geçici şifrenizi kalıcı hale getirip , Aday İşlemleri Sistemini kullanabilirsiniz.

KPSS Giriş Belgesi Çıkarma (ÖSYM Aday İşlemleri)

KPSS Giriş Belgesi Çıkartmak için Tıklayınız

KPSS Giriş Belgesi Nasıl Alınır?

KPSS Giriş Belgesi Çıkartmak için ÖSYM'nin (https://ais.osym.gov.tr/) adresinden, T.C. Kimlik Numaranız ve ÖSYM Aday İşlemleri Şifreniz ile beraber giriş yaparak KPSS Giriş Belgesi edinebilirsiniz.

KPSS Sınavında Yanında Bulunması Gerekenler

1-TC kimlik numaranızın yer aldığı nüfus cüzdanınız ya da pasaportunuz
2- KPSS Sınav Giriş Belgeniz

Eşleşen İçerik

Son yorumlar

..