KPSS Atamaları Tavan ve Taban Puanları2018/2 KPSS Atamaları Tavan ve Taban Puanları İndirmek için Tıklayın

2018/2 KPSS ataması sonuçlandı. KPSS atamalarında taban ve tavan puanlar nelerdir? Bir sonraki KPSS ataması ne zaman? KPSS atamasında en düşük ve en yüksek puanlar merak ediliyor. Bir çok memurun umudu olan o puanlar neler işte merak ettiğiniz o soruların cevabı..

ÖSYM’den yapılan açıklamaya göre, Kamu Görevlerine İlk Defa Atanacaklar İçin Yapılacak Sınavlar Hakkında Genel Yönetmelik hükümleri uyarınca, Sağlık Bakanlığı ve Bağlı Kuruluşlarının kadro ve pozisyonlarına yerleştirme işlemleri tamamlandı.

Yerleştirme sonuçlar ÖSYM’nin (https://sonuc.osym.gov.tr) internet adresinden açıklandı. Adaylar yerleştirme sonuçlarını belirtilen internet adresinden T.C. kimlik numaraları ve şifreleriyle öğrenebilecek.

Yerleştirme işlemine ait yerleştirme sonuç belgesi basılmayacak ve adayların adreslerine gönderilmeyecek.

KPSS 2018/2 Memur Alımı KPSS Tercih sonuçları açıklandı mı- ÖSYM KPSS Mart Memur atamaları Atamaları öğren. KPSS 2018/2 atamaları sonuçlandı sonuçları sorgula, KPSS 2018/2 atamaları sonuçları tıkla, ÖSYM KPSS 2018/2 atamaları sonuçları,2018/2 memur alımı tercihleri, kpss 2018/2 memur atama sonucları tc kimlik no ile sorgula

KPSS Sonuçları için Tıklayınız

Bu amaçla hazırlanan Kamu Personel Seçme Sınavı KPSS-2018/2 Tercih Kılavuzunda, ortaöğretim, ön lisans ve lisans düzeyleri ayrı olmak üzere tercih yapılabilecek kadro ve pozisyonlar yer almaktadır.